Skup Aut

tel. 500 540 100     biuro@carskup.pl

Skup Seat

 

Jesteśmy fachową i uczciwą firmą zajmującą się skupem aut za gotówkę, zarówno od klientów indywidualnych, w tym także firm czy korporacji. Istniejemy na rynku samochodów używanych od 1995 roku - w tamtym czasie powstał pomysł co pragniemy robić. Samochody to nasze hobby od nadzwyczaj wielu lat, cały czas poszerzamy swą wiedzę na ten temat, orientujemy się w sposób bieżący na rynku pojazdów samochodowych. Znamy tendencje obecnie panujące, popyt rynku na określone marki, objętości silnika czy też typ paliwa. Staramy się regularnie śledzić realne kwoty transakcji, co pozwala nam w niesamowicie uczciwy sposób wycenić każdego typu samochód i uczciwie za niego zapłacić. Nasza wprawę sprawia, iż jesteśmy nie tylko zainteresowani pojazdami popularnymi, lecz ponadto samochodami nietypowymi i nawet bardzo mocno niepopularnymi. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, doskonale wiemy, że zrealizujemy każde Państwa wymagania. Jeżeli już zdecydowałeś, iż pragniesz sprzedać swoje auto najlepszym wyborem będzie kontakt z nami.

Każda marka samochodowa rozpoznawana jest po swoim logo. Bardzo rzadko zdarza się, że popularna marka zdecyduje się na zmianę swojego logo. Nie obawiał się tego kroku hiszpański producent aut Seat. Nowe logo równie dobrze wpada w oko i ładnie się prezentuje. Jednak wiadomym jest, że nie dzięki temu decydujemy się na wybór danej marki. Seata wyróżnia nowoczesna technologia, jakość i precyzyjne wykonanie. Modele aut są bardzo często wybierane przez kobiety, ale równie dobrze prezentują się w nim mężczyźni. Jest to zdecydowanie samochód do jazdy w warunkach miejskich, dlatego też w samej Stolicy jest ich ogromna ilość i różne modele.                             

 

                                   

                                   Zadzwoń: 666 330 878  

 
                                   Napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.