Skup Aut

tel. 500 540 100     biuro@carskup.pl

Skup Maserati

 

Jesteśmy rzetelną i sumienną firmą zajmującą się skupowaniem samochodów za gotówkę, zarówno od klientów indywidualnych, jak też przedsiębiorstw albo korporacji. Jesteśmy aktywni na rynku aut używanych od 1995 roku - w tamtym czasie powstał impuls dotyczący tego co będziemy chcieli robić. Auta to nasze hobby od tak wielu lat, cały czas poszerzamy swą wiedzę odnośnie tego tematu, orientujemy się na bieżąco na rynku motoryzacyjnym. Znamy tendencje współcześnie panujące, zapotrzebowanie rynku na dane modele, objętości silników albo też rodzaj paliwa. Staramy się stale śledzić realne kwoty transakcji, co pozwala nam w niezwykle sumienny sposób wycenić każdego typu samochód i uczciwie za niego zapłacić. Nasze doświadczenie sprawia, iż jesteśmy nie jedynie zainteresowani pojazdami atrakcyjnymi, ale także automobilami nietypowymi i nawet bardzo mocno nieatrakcyjnymi. Zachęcamy do korzystania z naszych usług, wierzymy, że zrealizujemy wszelkie Państwa oczekiwania. Jeśli już zadecydowałeś, że pragniesz odsprzedać swój pojazd samochodowy odpowiednim wyborem będzie kontakt z nami.

Maserati MC12 model o którym marzy każdy zapalony fan wyścigów samochodowych. Nadwozie tego hiperauta zbudowane jest w całości z włókien węglowych, a kolorystyka jest dostępna tylko w jednym niebiesko-białym kolorze. Spód samochodu jest maksymalnie wygładzony, a w tylnej części nadwozia zamontowany został szeroki na dwa metry spoiler, którego grubość to zaledwie 30 milimetrów. Nie jest to raczej rodzaj samochodu wygodnego, przeznaczonego do codziennego użytkowania, chociażby ze względu na brak tylnej szyby, co powoduje problemy w manewrowaniu takim jak na przykład parkowanie. Maserati budowany był z myślą stworzenia samochodu wyścigowego i z całą pewnością myśl przewodnia się sprawdziła. Silnik o mocy 465 KM i wadze blisko 232 kilogramy, potrafi rozpędzić te auto do setki w zaledwie 3,8 sekundy. Po ulicach Warszawy ciężko będzie przetestować możliwości tego niesamowitego wozu, ale drogi szybkiego ruchu mogą być dobrym terenem. Większość posiadaczy takich samochodów sprzedaje je na Skup Maserati, ponieważ przeciętnego kierowcy po porostu nie stać na taki zakup.
                                                                                                                                                                                                     

 

 

                                   

                                   Zadzwoń: 666 330 878  

 
                                   Napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.