Skup Aut

tel. 500 540 100     biuro@carskup.pl

Skup Jaguar

Jesteśmy solidną i uczciwą firmą zajmującą się skupowaniem aut za gotówkę, zarówno od osób prywatnych, jak również firm lub korporacji. Jesteśmy aktywni na rynku aut używanych od 1995 roku - wtedy też powstał impuls dotyczący tego co chcemy robić. Samochody są naszą pasją od bardzo wielu lat, nieustannie rozszerzamy swą wiedzę w tym temacie, orientujemy się na bieżąco na rynku pojazdów samochodowych. Znamy tendencje współcześnie panujące, zapotrzebowanie rynku na dane marki, objętości silników albo też rodzaj paliwa. Staramy się stale śledzić realne kwoty transakcyjne, co pozwala nam w niezwykle rzetelny sposób wycenić każdego typu pojazd samochodowy i w sposób uczciwy za niego zapłacić. Nasza wprawę sprawia, że jesteśmy nie tylko zainteresowani autami popularnymi, lecz dodatkowo samochodami nietypowymi i nawet wręcz niepopularnymi. Zapraszamy do sprawdzenia naszych usług, wierzymy, że zrealizujemy wszelkie Państwa wymagania. Jeśli już postanowiłeś, że chcesz sprzedać swoje auto najlepszym rozwiązaniem będzie skontaktowanie się z naszą firmą.

Z upływem czasu przychodzi taki okres, że z jakiegoś powodu musimy zmienić swój samochód na inny. Decydując się na sprzedaż starego auta, jeśli jest ono w dobrym stanie i nie jest starej daty, nie mamy powodów do zmartwień, bo raczej bez problemu znajdziemy na niego kupca. Co jednak jeśli samochód który posiadamy pochodzi z wyższej półki? Weźmy na przykład takiego Jaguara XF, który w salonach kosztuje średnio około dwieście tysięcy złotych, od razu wiemy że nie wszystkich stać na takie cudo. Zatem chcąc pozbyć się tej ekskluzywnej limuzyny nie mamy co liczyć na wysokie ceny oferowane przez potencjalnych nabywców. Wówczas alternatywą będzie przyjechać na Skup Jaguar i tam zapytać jaką ofertę są wstanie nam przedstawić. Zazwyczaj na tego typu skupach można dobrze zarobić. W samej dużych miastach już mało kto bawi się w rozwieszanie ogłoszeń, czy wystawianie aukcji w internecie. Teraz wszyscy już zawożą swoje pojazdy do skupu aut, gdzie zdecydowanie szybciej i przyjemniej jest sprzedawać swoje stare samochody.                                                                                                                                                                                                    

 

 

                                   

                                   Zadzwoń: 666 330 878  

 
                                   Napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.