Skup Aut

tel. 500 540 100     biuro@carskup.pl

Skup Isuzu

 

Jesteśmy firmą która odkupi od Ciebie niepotrzebny samochód, bez względu na to z jakiego powodu chciałbyś dokonać sprzedaży. Przyjedziemy do Ciebie we wskazane miejsce, dokonamy prędkich oględzin, które w większości przypadków nie trwają więcej niż piętnaście minut. Jeśli dojdziemy do porozumienia dotyczącego ceny, w takim przypadku przystąpimy do utworzenia umowy kupna sprzedaży oraz zapłacimy za samochód.

Skup Isuzu skupuje samochody jednego z najstarszych japońskich producentów. W Polsce marka ta, nie jest może aż tak popularna jak Ford czy BMW. Samochody Isuzu charakteryzują się trwałością, ogromnymi możliwościami, bezpieczeństwem oraz komfortem jazdy. Isuzu D-Max zaprojektowany został dla ludzi aktywnych, którzy potrzebują auta zarówno do pracy, jak i aktywnego wypoczynku. To niezawodny towarzysz, z którym śmiało możemy wybrać się w nieznane tereny. Doskonałe proporcje najnowszego Isuzu D-MAX, oraz jego sportowa i agresywna sylwetka zapewniają wyjątkowe właściwości aerodynamiczne. Jest to jeden z najcichszych i ekonomicznych modelów pickupa, który przyniesie rozkosz z prowadzenia zarówno po ulicach miast jak i odległych nierównych terenach. Komfortowe fotele zapewniają dodatkowe idealne trzymanie boczne, co dla aktywnych kierowców jest wielkim atutem. Śmiało możemy stwierdzić, iż producenci Isuzu zdecydowanie wyprzedają dzisiejszą epokę, spełniając najśmielsze oczekiwania użytkowników.                                                                                                            

 

 

                                   

 

                                   Zadzwoń: 666 330 878  

 
                                   Napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.