Skup Aut

tel. 500 540 100     biuro@carskup.pl

Skup Honda

Jesteśmy fachową i sumienną firmą zajmującą się odkupowaniem aut za gotówkę, zarazem od osób indywidualnych, w tym także przedsiębiorstw czy korporacji. Jesteśmy aktywni na rynku aut używanych od 1995 roku - wtedy też powstał pomysł co chcemy robić. Samochody to nasze hobby od tak wielu lat, bezustannie rozszerzamy swą wiedzę w tym temacie, orientujemy się na bieżąco na rynku pojazdów samochodowych. Znamy tendencje aktualnie panujące, zapotrzebowanie rynku na określone samochody, objętości silników albo też typ paliwa. Staramy się bezustannie śledzić realne kwoty transakcji, co pozwala nam w niezwykle uczciwy sposób wycenić każdego typu samochód i uczciwie za niego zapłacić. Kilkuletnia praktyka sprawia, że jesteśmy nie jedynie zainteresowani samochodami popularnymi, lecz także automobilami nietypowymi i nawet wręcz nieatrakcyjnymi. Zachęcamy do sprawdzenia naszych usług, doskonale wiemy, że zrealizujemy wszelkie Państwa oczekiwania. Jeśli już postanowiłeś, że chciałbyś odsprzedać swój samochód odpowiednim rozwiązaniem będzie skontaktowanie się z nami.

Jednym z najnowszych i zarazem najdroższych samochodów marki Honda jest model Honda Accord. Ceny w salonach wahają się od ponad stu jeden tysięcy złotych do grubo ponad sto sześćdziesiąt tysięcy, zatem zdecydowanie jest to auto dla ludzi o grubych portfelach. Biznesmeni z wielkich miast mpgą sobie pozwolić na taki zakup. Niestety zwykły przeciętny polak nie ma raczej aż tak wielkiej gotówki, by zakupić te wspaniałą brykę. Dlatego też posiadacze tych modeli decydujący się na sprzedanie swoich czterech kółek zgłaszają się na nasz Skup Honda, gdzie to za porządne pieniądze będą mogli odsprzedać swój pojazd. Nie jest opłacalne oferować się w gazetach, czy na serwisach aukcyjnych, bo bardzo mało osób będzie w stanie zaoferować godziwe pieniądze, a oddawać takie auto za pół darmo chyba nikt by nie chciał. Nasz skup przyjmie każdy model Hondy, bez znaczenia czy samochód jest na chodzie czy nie. Wszelki usterki nadające się naturalnie do zreperowania, nie stanowią dla nas przeszkody w zakupie.                                                                                                                                                                                                     

 

 

                                   

                                   Zadzwoń: 666 330 878  

 
                                   Napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.