Skup Aut

tel. 500 540 100     biuro@carskup.pl

Skup Fiat

 

Jesteśmy fachową i odpowiedzialną firmą zajmującą się skupowaniem pojazdów samochodowych za gotówkę, zarówno od osób indywidualnych, w tym także przedsiębiorstw czy korporacji. Obecni jesteśmy na rynku samochodów używanych od 1995 roku - wtedy też powstał pomysł co chcemy robić. Samochody są naszą pasją od bardzo wielu lat, nieustannie zgłębiamy swoją wiedzę na ten temat, orientujemy się na bieżąco na rynku pojazdów samochodowych. Znamy tendencje dziś panujące, popyt rynku na dane samochody, objętości silników albo też wariant paliwa. Staramy się systematycznie śledzić realne kwoty transakcji, co pozwala nam w niezwykle dokładny sposób wycenić każdego typu samochód i w sposób uczciwy za niego zapłacić. Nasza wprawę sprawia, że jesteśmy nie jedynie zainteresowani pojazdami popularnymi, ale ponadto samochodami nietypowymi i nawet raczej nieatrakcyjnymi. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, doskonale wiemy, że zrealizujemy każde Państwa wymagania. Jeżeli już postanowiłeś, że chciałbyś sprzedać swój pojazd samochodowy najlepszym rozwiązaniem będzie skontaktowanie się z nami.

Warto wybierać skupy aut jako miejsca zarazem do sprzedaży samochodów, które nam już się znudziły, jak i do zakupów. Prezentujący skup aut fiat jest miejscem, gdzie sprawnie i bezproblemowo pozbędziesz się pojazdu z tej właśnie marki. Dysponujemy ogromnym doświadczeniem w handlu, posiadamy wykwalifikowanych ludzi, którzy jeśli jest taka potrzeba naprawią drobne uszkodzenia samochodu. W całym województwie jest niewiele takich skupów, większość nie przyjmuje pojazdów uszkodzonych, my tak! Jeśli auto posiada usterkę, którą opłaci nam się naprawić, to z miłą chęcią dokonamy z Tobą transakcji. W ofercie modeli z wyżej wspomnianej marki jest między innymi rozchwytywany w ostatnim czasie Fiat Grande Punto. Zdecydowanie jest to pojazd dla całej rodziny, gdzie spokojnie pomieścisz niezbędny bagaż i będziesz mógł wyruszyć w daleką podróż w góry czy nad morze. Mimo długiej trasy, jazda tym autem będzie czystą przyjemnością, ponieważ za kółkiem łatwo jest dobrać wygodną pozycję, a widoczność zasługuje na piątkę z plusem.                                                                                                                                                                                                    

 

 

                                   

                                   Zadzwoń: 666 330 878  

 
                                   Napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.