Skup Aut

tel. 500 540 100     biuro@carskup.pl

Skup Citroen

Jesteśmy solidną i sumienną firmą zajmującą się skupowaniem aut za gotówkę, zarazem od osób indywidualnych, w tym także zakładów pracy bądź korporacji. Obecni jesteśmy na rynku aut używanych od 1995 roku - wtedy też powstał impuls dotyczący tego co będziemy chcieli robić. Samochody są naszą pasją od nadzwyczaj wielu lat, bezustannie zgłębiamy swą wiedzę na ten temat, orientujemy się w sposób bieżący na rynku pojazdów samochodowych. Znamy tendencje aktualnie panujące, popyt rynku na dane marki, objętości silników bądź też wariant paliwa. Staramy się bezustannie śledzić realne kwoty transakcji, co pozwala nam w niezmiernie rzetelny sposób wycenić każdy samochód i uczciwie za niego zapłacić. Nasza wprawę sprawia, iż jesteśmy nie tylko zainteresowani samochodami atrakcyjnymi, lecz ponadto automobilami nietypowymi i nawet wręcz niepopularnymi. Zapraszamy do sprawdzenia naszych usług, przypuszczamy, że spełnimy wszystkie Państwa oczekiwania. Jeśli już zdecydowałeś, iż pragniesz sprzedać swoje auto odpowiednim rozwiązaniem będzie kontakt z naszą firmą.

Cóż za szczęśliwa musi być kobieta posiadająca samochód taki jak na przykład Citroen C1. Jest to niezwykle uroczy samochód, który stworzony został chyba z myślą właśnie o płci pięknej. Kolor jaki kobiety najchętniej wybierają z aut tej marki to zdecydowanie czerwień. Według nich to właśnie w tym odcieniu są one najpiękniejsze. Nie tylko wygląd, barwa ale także niezwykle ekonomiczne oblicze tego samochodu sprawia, iż jest on jednym z wielu pojazdów które codziennie mijamy w drodze do pracy. Skupujemy praktycznie wszystkie marki, miedzy innymi citroen, gdyż jest to niezawodny i oszczędny samochód.                                                                                                                                      

 

 

                                   

                                   Zadzwoń: 666 330 878  

 
                                   Napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.