Skup Aut

tel. 500 540 100     biuro@carskup.pl

Skup aut francuskich

W sieci panuje dziwna opinia, że auta francuskie są awaryjne i należy je sprzedawać po niskich cenach. Są to wierutne bzdury, ponieważ w rzeczywistości auta francuskie są bardzo dobre i przede wszystkim wytrzymałe. Ale większość skupów nie docenia aut francuskich - my oferujemy za nie zdecydowanie najwięcej pieniędzy!

Nasz skup aut francuskich istnieje na rynku od 1995 roku. To właśnie wtedy zdecydowaliśmy się na pracę w tej branży bo głęboko wierzymy, iż jest to naszym przeznaczeniem. Bardzo dbamy o wygody klienta, ponieważ jest On dla nas najważniejszy i bez niego nasza firma nie istniałaby w ogóle na rynku. Jeśli klientowi trzeba coś wytłumaczyć, to tak właśnie robimy. Na tym opiera się nasza wizja, pasja oraz przede wszystkim sukces. Interesuje nas każdy samochód. Naszą firmę cechuje profesjonalizm i ogromnie wysoki poziom świadczonych przez nas usług. Nasz klient traktowany jest na najwyższym poziomie i z pełną kulturą, aby zapamiętał nas, jako firmę miłą i rzetelną. Posiadamy profesjonalny sprzęt do diagnostyki pojazdów. Potrafimy określić stan silnika oraz powłokę lakieru. Oferujemy statystycznie o 10% więcej pieniędzy niż nasza konkurencja. Dzięki temu jesteśmy praktycznie bezkonkurencyjni. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu z nami!
                                                                                                                                                                    

 

 

                                   

                                   Zadzwoń: 666 330 878  

 
                                   Napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.