Skup Aut

tel. 500 540 100     biuro@carskup.pl

Chcesz sprzedać samochód? Skup aut Pruszków zaprasza!

 

Witaj drogi kierowco. Znajdujesz się na witrynie internetowej Warszawskiego skupu samochodów, który w ciągu 17 lat istnienia na rynku wyrobił sobie markę. Jeśli czytałeś opinie o nas w sieci to wiesz, że najbardziej docenia się nas za uczciwość, profesjonalizm oraz płatność w dniu operacji. Poświęc kilkadziesiąt sekund na poznanie nas bliżej, a na pewno zadecydujesz o skorzystaniu z naszych usług!

Skup aut Pruszków: Pomagamy, a nie wyceniamy Nasza taktyka nie polega na wycenie samochodu, bo wartość pojazdu zależy od zbyt wielu czynników. Jeśli Twój samochód po prostu jest sprawny - będziemy sprawdzać inne podzespoły, które nas interesują. Nigdy nie zaniżamy wartości pojazdu jeśli wewnątrz palono papierosy. Nie zaniżamy też wartości na podstawie stanu opon czy tłumika. To klient ma prawo wycenić swoje auto, ponieważ on sprzedaje, a my kupujemy. To, co nas wyróżnia, to płatność tego samego dnia. Jeśli wpiszesz do wyszukiwarki Google frazę: "skup aut warszawa", to połowa komisów z wyników wyszukiwania jest nieuczciwa wobec klientów płacąc im po kilku dniach. Nie wiemy, dlaczego tak się dzieje, bo my podchodzimy do biznesu prosto: Ty nam sprzedajesz, a my Ci płacimy. Teraz, już, natychmiast!

Skup aut Pruszków: Lepiej trafić nie mogłeś! Naszym zdaniem nie mogłeś trafić lepiej. W słowach nie przedstawimy naszej pełnej oferty, bo trzeba poznać nas i naszych chłopaków. Podeślij nam zdjęcia swojego samochodu, a my dokonamy choć orientacyjnej wyceny. Możesz też nas odwiedzić w biurze lub poprosić o przyjazd. Dostosujemy się do Twoich potrzeb. Dlaczego? Bo my wiemy, jak się robi interesy! Zapraszamy do kontaktu z nami i do wypełnienia formularza, który znajduje się poniżej.

 

Spora większość mężczyzn powyżej 18 roku życia staje się kierowcą. Jak wiadomo młodzi ludzie często zmieniają samochody na mocniejsze, szybsze i nowocześniejsze, a stare pozostają w garażach bo trudno jest je sprzedać. Zarówno na aukcjach internetowych, giełdach czy autokomisach nie chętnie kupowane są starsze modele samochodów. Taki powyżej pięciu czy nawet ośmiu lat uważany jest za staruszka. W takich przypadkach niezastąpione stają się skupy pojazdów. Skup aut Pruszków jest jednym z nich, oferuje zakup każdego modelu czy marki pojazdów. Bez zbędnego biegania, ogłaszania się czy wyczekiwania na giełdzie, aż zjawi się klient zainteresowany naszym autem. Oferujemy Ci bardzo wysokie ceny, darmową i niezobowiązującą wycenę, a nawet bezpłatny dojazd. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej, jak to wszystko działa to jesteśmy do dyspozycji zarówno pod telefonem, pod mailem i w naszym biurze. Chętnie odpowiadamy na każde pytanie, opisujemy cały przebieg transakcji.
                                                                                                                                                                                                     

 

 

                                   

                                   Zadzwoń: 666 330 878  

 
                                   Napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.