Skup Aut

tel. 500 540 100     biuro@carskup.pl

Skup aut Legionowo: Poznajmy się bliżej :-)

 

Witaj drogi kierowco! Znajdujesz się na naszej stronie internetowej z jednego powodu: chcesz pozbyć się swojego samochodu i godnie na nim zarobić. Jako doświadczeni specjaliści z dziedziny motoryzacji wiemy doskonale, że każda transakcja jest biznesem, a szampana otwiera się wtedy, gdy obydwie strony są zadowolone ze współpracy. Jeśli poświęcisz chwilę na poznanie naszej firmy to gwarantujemy, że korek w Twoim szampanie wystrzeli jeszcze dziś!

Skup aut Legionowo: Najlepszy skup aut Warszawa? Historia naszej działalności to początki 1999 roku, lecz historia trwa do dziś. W tym czasie udało nam się nawiązać współpracę z wieloma stałymi dostawcami samochodów. Następnie przyszła kolej na budowanie opinii w sieci i dzisiaj jesteśmy uznawani nie za największy, ale najuczciwszy skup samochodów w Warszawie. Dlaczego nasza pozycja jest stabilna? Ponieważ kierowcy doskonale wiedzą, ile jest wart ich samochód. Zanim zadzwonią do komisu, najpierw szukają na Allegro takiego samego modelu i na podstawie mediany cen mają pole do negocjacji. To nas wyręcza, ale też bardzo pomaga.

Jakie auta skupujemy i jak wygląda proces negocjacyjny?Robienie interesów z nami to czysta przyjemność. W odróżnieniu od konkurencji nie mamy znajomych mechaników samochodowych, ani nikogo z OSKP. Posiadamy za to specjalistyczny sprzęt do badania stanu technicznego pojazdów i na podstawie pomiarów dokonujemy wyceny. Zwracamy uwagę na najważniejsze elementy w samochodzie: wycieki, kolor spalin, zachowanie silnika oraz ciśnienie w przewodach hamulcowych i misce olejowej. Patrzymy też na stan tapicerki, ponieważ komfort jazdy wpływa na cenę samochodu. Nie mamy preferencji co do konkretnej marki pojazdu. Skupujemy wszystkie auta jakie możecie nam zaoferować.

Skup aut Legionowo: Życzy Pan sobie przelew, czy gotówkę? Wychodzimy z założenia, że dobrze potraktowany klient wróci do nas z kolejnym samochodem - za kilka lat. Nasze podejście do płatności opiera się na czystym biznesie. W momencie podpisania dokumentu sprzedaży natychmiast płacimy gotówką, lub przy kliencie realizujemy przelew błyskawiczny. Na jego koncie pieniądze pojawiają się w mgnieniu oka i gdy klient jest zadowolony - możemy otwierać szampana i podziękować za współpracę! Zapraszamy do przeczytania informacji o nas w zakładce "o nas", a także do kontaktu w sprawie sprzedaży samochodu.

 

 

W dzisiejszych czasach marka i rocznik samochodu jaki posiadamy ma wielkie znaczenie dla otoczenia. Powszechnie uważa się, że jeśli sąsiad ma dobry samochód to musi być bogaty, a na pewno jest człowiekiem na poziomie. Dlatego wiele osób często bez potrzeby zmienia samochód. Kupują nowe auta, a stare porzucają w garażach czy na tyłach domu. Każdy wie, że rocznik pojazdu jest niezwykle ważny gdy chcemy go sprzedać. One się szybciej starzeją od nas, a ich cena bardzo szybko spada. Po kilkunastu latach taki pojazd nie jest nic wart. Tym, którzy zdecydowali się na sprzedaż swojego samochodu polecam dobry skup. To Skup aut Legionowo jedyny, który fachowo i profesjonalnie potrafi się zająć przebiegiem transakcji. Warszawa i okolice to miejsca gdzie najwięcej osób pozbywa się swoich starych aut i to właśnie do naszego skupu je sprzedają. Od lat działamy w branży i mamy wielkie doświadczenie odnośnie wyceny samochodów, załatwiania formalności i niezbędnych dokumentów, a także w transporcie aut na nasz teren.

                                                                                                                                                                                                     

 

 

                                   

                                   Zadzwoń: 666 330 878  

 
                                   Napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.